Informacje organizacyjne dla Uczestników TSW 2023

Drogi uczestniku TSW,

 

Dziękujemy za rejestrację na TSW 2023. Już 18-go stycznia o godzinie 9.00 ruszamy z największa imprezą dla sadowników i warzywników w środkowo-wschodniej Europie.

Poniżej przygotowaliśmy kilka informacji organizacyjnych, które mamy nadzieję pomogą Ci przygotować się do uczestnictwa:

1. Identyfikator / Bilet wstępu

Rejestrując się na TSW powinieneś otrzymać newsletter z identyfikatorem, który upoważnia do udziału w wydarzeniu. Jeśli nie dostałeś wiadomości, to sprawdź SPAM, albo zaloguj się na swoje konto na naszej stornie i pobierz identyfikator. Możesz go wydrukować, bądź jeśli starasz się być eko zapisz pdf w swoim telefonie. W obu przypadkach po wejściu na teren targów (wejściem wschodnim lub zachodnim) pokaż naszej obsłudze jedną z wersji i śmiało korzystaj ze wszystkich atrakcji jakie przygotowali dla Ciebie wystawcy. Jeśli jesteś eko to nie możesz ominąć naszej konferencji: Ogrodnictwo ekologiczne i zrównoważone – sala nr 1, hala F

2. Miejsce i godziny otwarcia TSW

Targi Kielce, ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce, 18-19 stycznia, 2023

Godziny otwarcia TSW dla zwiedzających: środa (18 stycznia) 9.00-17.00, czwartek (19 stycznia) 9.00-16.00

3.Dojazd do obiektu

Do Targów Kielce można dojechać transportem własnym, publicznym bądź taksówkami. Tuż obok Targów Kielce przy zachodnim terminalu zlokalizowany jest przystanek autobusowy linii 112, 21, 25.

4.Parking

Na teren Targów Kielce będziesz mógł wjechać z dwóch stron: brama 3 od ulicy Zakładowej oraz brama 6 od ulicy Kongresowej. Wokół obiektu Targi Kielce znajduje się wiele miejsc parkingowych, z których bezpłatnie będą mogli korzystać wystawcy jak i uczestnicy wydarzenia. Specjalnie dla Was wydzieliliśmy przestrzeń parkingową, którą oznaczyliśmy na planie.

5. Wejścia na teren TSW

Do hal targowych uczestnicy będą mogli wejść z dwóch stron: terminal wschodni i zachodni. Przy obu wejściach zorganizowaliśmy profesjonalne punkty obsługi uczestników, które będą do dyspozycji gości już na 1 godzinę (od 8.00) przed rozpoczęciem wydarzenia. Na załączonym planie oznaczyliśmy oba wejścia do obiektu.

6. Szatnia

Bezpłatna szatnia dla uczestników i wystawców TSW zlokalizowana jest w hali C. Na poniższym planie oznaczyliśmy lokalizację szatni, żeby ułatwić Ci komunikację.

7. Catering

Na terenie targów dostępne będą restauracje w halach C, F oraz G. Na planie powierzchni również oznaczyliśmy te ważne miejsca.

8. Internet

Wiemy jak ważny jest kontakt z otoczeniem. Na terenie Targów Kielce specjalnie dla Was przygotowaliśmy bezpłatny internet mając nadzieję, ze podzielicie się wrażeniami z udziału w TSW na swoich social mediach.

9. Aktualna lista wystawców oraz program wydarzenia

Tak jak przy każdej kolejnej edycji TSW staramy się przygotować dla Was drodzy uczestnicy bardzo bogaty program merytoryczny wydarzenia oraz zadbać o szeroką ofertę wystawienniczą. Najaktualniejszy wykaz szczegółów dot. obu kwestii znajdziecie zawsze na naszej stronie.

https://tsw.pl/konferencje-tsw-2023

https://tsw.pl/wystawcy-th 

10. Specjalne oferty TSW

Już teraz możesz sprawdzić jakie nowości przygotowali dla Was nasi wystawcy. Zapewne na każdym stoisku będą czekały na Was niespodzianki i, premiery, a wybrane z nich prezentujemy na naszej stronie: https://tsw.pl/oferty-targowe

11. Hotele i zakwaterowanie

Jeśli planujesz udział w wydarzeniu i przyjeżdżasz z dalszych zakątków możesz skorzystać z dostępnej bazy noclegowej. Wykaz rekomendowanych hoteli znajdziesz na naszej stronie. https://tsw.pl/a/baza-hotelowa

Dobrego pobytu na TSW

 

PLAN HALI