AKREDYTACJA PRASOWA NA TARGI TSW 2023

Zapraszamy dziennikarzy do uczestnictwa w TSW 2023. Aby uzyskać akredytację  prosimy  wypełnić poniższy formularz oraz załączyć linki lub skany swoich publikacji. Po zweryfikowaniu wniosku otrzymają Państwo powiadomienie mailowe. W załączniku znajdą Państwo bilet w formacie PDF. Bilet należy okazać przy wejściu oraz wyjściu na teren targów. Akredytacja upoważnia do wejścia i wjazdu samochodem na teren Targi Kielce podczas trwania TSW 2023.

 

Dzięki akredytacji medialnej zyskają Państwo:

  • Bezpłatne wejście na TSW 2023
  • Bezpłatny parking na terenie Targów Kielce
  • Dostęp do Biura Prasowego

Przedstawicieli mediów zapraszamy do Biura Prasowego. Do dyspozycji mediów jest bezprzewodowy internet, miejsce do pracy oraz minibar.

Kontakt:
Ewelina Chyżewska
tel.+48 510 852 263
e-mail: e.chyzewska@oikos.net.pl

 

Imię i nazwisko

Siedziba redakcji

select

Kontakt do redakcji

  • prasa
  • zdjęcia
  • radio
  • wideo
  • portal internetowy

Informacje o publikacjach

Skany publikacji:

 
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Oficynę Wydawniczą Oikos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-316), ul. Kaliska 1 lok. 7, (Oikos) dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia. Klauzula Informacyjna TSW 2024
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną) dla celów marketingu bezpośredniego (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących TSW, o których mowa powyżej.
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących TSW, o których mowa powyżej.