REJESTRACJA MEDIÓW NA 14. EDYCJĘ TSW

 

Rejestracja dla mediów upoważnia do udziału w 14. edycji TSW, 17-18 stycznia 2024 w Kielcach.

Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Po formalnej rejestracji Państwa danych, otrzymacie na podany adres mailowy voucher, na podstawie którego będziecie mogli odebrać identyfikator w rejestracji prasowej podczas TSW w Kielcach.  

Dla dziennikarzy przygotowaliśmy specjalne biuro prasowe, w którym będą dostępne: 

  • komfortowe miejsce do pracy
  • bezpłatny internet 
  • minibar 

Więcej informacji nt. akredytacji:
Ewelina Chyżewska
tel.+48 510 852 263
e-mail: e.chyzewska@oikos.net.pl

 

Imię i nazwisko

Siedziba redakcji

select

Kontakt do redakcji

  • prasa
  • portal internetowy
  • radio
  • TV
zaznacz wszystkie zgody
* Oświadczam, że zapoznałem się z REGULAMINEM TARGÓW SADOWNICTWA I WARZYWNICTWA TSW 2024 DLA ODWIEDZAJĄCYCH oraz zobowiązuję się do jego przestrzegania.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Oficynę Wydawniczą Oikos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-316), ul. Kaliska 1 lok. 7, (Oikos) dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia. Klauzula Informacyjna TSW 2024
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną) dla celów marketingu bezpośredniego (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących TSW, o których mowa powyżej.
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących TSW, o których mowa powyżej.

ORGANIZATOR

Lokalizacja: Targi Kielce

ul. Zakładowa 1, 25-672 Kielce

e-mail: tsw@tsw.pl

Oficyna Wydawnicza Oikos Sp. z o.o.

ul. Kaliska 1m. 7, 02-316 Warszawa

tel. +48 22 822 03 34

www.oikos.net.pl