Rejestracja mediów na TSW 2025

 

Rejestracja mediów upoważnia ich przedstawicieli do udziału w XV edycji TSW, 22–23 stycznia 2025 r. w Kielcach.

Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Po formalnej rejestracji otrzymają Państwo voucher na podany adres e-mailowy, na podstawie którego będzie można odebrać identyfikator w Biurze Obsługi Wystawców (Hala F) podczas TSW 2025.  

Dziennikarze będą mieli do dyspozycji biuro prasowe w kapsule znajdującej się w Hali E, a w nim: 

  • komfortowe miejsca pracy,
  • bezpłatny internet,
  • minibar.

Więcej informacji nt. akredytacji:
Ewelina Chyżewska
tel.+48 510 852 263
e-mail: e.chyzewska@oikos.net.pl

Imię i nazwisko

Siedziba redakcji

select

Kontakt do redakcji

  • prasa
  • portal internetowy
  • radio
  • TV
zaznacz wszystkie zgody
* Oświadczam, że zapoznałem się z REGULAMINEM TARGÓW SADOWNICTWA I WARZYWNICTWA TSW 2025 DLA ZWIEDZAJĄCYCH oraz zobowiązuję się do jego przestrzegania.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Oficynę Wydawniczą Oikos sp. z o.o. (Oikos) z siedzibą w Polsce Warszawa (02-316), ul. Kaliska 1 / 7, dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia. Klauzula Informacyjna RODO
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oficynę Wydawniczą Oikos sp. z o.o. (Oikos) w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną) dla celów marketingu bezpośredniego (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących TSW, o których mowa powyżej.
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oficynę Wydawniczą Oikos sp. z o.o. (Oikos) w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących TSW, o których mowa powyżej.

Lokalizacja: Targi Kielce

ul. Zakładowa 1, 25 - 672 Kielce

e-mail: tsw@tsw.pl

ORGANIZATOR

Oficyna Wydawnicza Oikos sp. z o.o.

ul. Kaliska 1m. 7, 02 - 316 Warszawa

tel. +48 22 822 03 34

oikos.net.pl

Kontakt