REJESTRACJA NA KONFERENCJE ONLINE

Rejestracja umożliwia bezpłatny udział w konferencjach.

 Aby uczestniczyć w konferencji, należy poprawnie wypełnić formularz (poniżej).
Jeśli uczestniczyłeś w targach i masz konto w systemie zaloguj się i zaktualizuj dane aby uczestniczyć w konferencji online.

Uwaga: Na podany przez Państwa w formularzu rejestracji adres e-mail zostanie wysłana informacja o poprawnym ukończeniu rejestracji i dalsze instrukcje. Niektóre serwery mogą traktować automatycznie wysyłane wiadomości jako SPAM i umieszczać je w wydzielonym folderze programu pocztowego. Jeśli nie otrzymacie Państwo od nas wiadomości e-mail po zakończeniu rejestracji, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM oraz skasowanie oznaczenia spam z tej wiadomości.

Co zrobić, jeżeli posiadają już Państwo konto na stronie tsw.pl?

Jeżeli posiadają już Państwo konto na stronie tsw.pl, w związku z udziałem w poprzednich edycjach targów, nie ma potrzeby rejestracji nowego konta. W tej sytuacji wystarczy przejść do formularza logowania [Kliknij tutaj] i zalogować się. Loginem jest Państwa adres e-mail.

Jeżeli nie pamiętają Państwo swojego hasła, proszę skorzystać z opcji przypomnienia hasła [Kliknij tutaj]. Po podaniu swojego adresu e-mail, otrzymają Państwo wiadomość z nowym hasłem, umożliwiającym zalogowanie się do konferencji.

Godziny konferencji TSW:

23 KWIETNIA (piątek) - godzina 15.00

 • Otwarcie
 • VIII Konferencja Truskawkowa

24 KWIETNIA (sobota) - godzina 16.00

 • Konferencja Sadownicza i Forum Ekonomiczne

25 KWIETNIA (niedziela) - godzina 17.00

 • Ekologia i ogrodnictwo zrównoważone w praktyce, komu to się opłaca ? - NOWOŚĆ!

 

Imię i nazwisko

Adres

select

Kontakt

 

Kategorie zainteresowań

 • Nasiona
 • Materiał szkółkarski
 • Nawozy i biostymulatory, w tym do upraw ekologicznych
 • Środki Ochrony Roślin
 • Szklarnie i tunele foliowe
 • Nawadnianie
 • Technika przechowalnicza
 • Opakowania i materiały opakowaniowe
 • Narzędzia, sprzęt, artykuły ogrodnicze
 • Konstrukcje sadownicze
 • Maszyny
 • INNE, proszę wpisać:

Dane logowania

* Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem Konferencji TSW 2021 (pobierz Regulamin uczestnictwa w konferencjach online TSW 2021) oraz zobowiązuję się do jego przestrzegania.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Oficynę Wydawniczą Oikos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-316), ul. Kaliska 1 lok. 7, (Oikos) dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia. Klauzula informacyjna
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną) dla celów marketingu bezpośredniego (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących Konferencji online, o których mowa powyżej.
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących Konferencji online, o których mowa powyżej.

Co zrobić, jeśli wyświetla się mi się błąd "Podany login jest już zarejestrowany"?

Błąd "Podany login jest już zarejestrowany" oznacza, że posiadają już Państwo konto na stronie tsw.pl, w związku z udziałem w poprzednich edycjach targów i nie ma potrzeby rejestracji nowego konta.

W tej sytuacji wystarczy przejść do formularza logowania [Kliknij tutaj] i zalogować się do konferencji. Loginem jest Państwa adres e-mail.

Jeżeli nie pamiętają Państwo swojego hasła, proszę skorzystać z opcji przypomnienia hasła [Kliknij tutaj]. Po podaniu swojego adresu e-mail, otrzymają Państwo wiadomość z nowym hasłem, umożliwiającym zalogowanie do konferencji.

FAQ

 Czy udział w Konferencji online jest bezpłatny?

Udział w konferencjach jest bezpłatny, po zalogowaniu do systemu TSW.

 Otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
Komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowaliście się już Państwo w systemie targowym i posiadacie w nim konto. Zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji [Zapomniałem hasła] na stronie logowania. Osoby posiadające już konto w systemie nie muszą rejestrować się ponownie.

 Czy nazwa użytkownika [Login] może być adresem e-mail?
Tak, to częsta praktyka.

 Co oznacza * przy opisie pola (np. E-mail *)?
Znak ten oznacza, że wypełnienie tego pola jest obowiązkowe.

   Inny problem z rejestracją

 Skontaktuj się proszę z nami na tsw@tsw.pl