DO TARGÓW POZOSTAŁO:
# d / # h / # min / # sec

Zarejestruj się i odbierz darmowy bilet!

Weź udział w najważniejszym wydarzeniu branży sadowniczo-warzywniczej!

Na powierzchni 23 tys. m2  wystawcy z kraju i z zagranicy zaprezentują najnowsze rozwiązania, usługi i produkty dedykowane dla branży. 
Podczas 2 dni targów odbędą się konferencje przybliżające aktualne trendy w krajowym i światowym ogrodnictwie.
Wypełnij formularz rejestracyjny i odbierz bezpłatny bilet, który upoważnia do:

  • wejścia na targi w dniach 12 -13 stycznia 2022 r.,
  • udziału w konferencjach,
  • darmowego parkingu.

 


 

Imię i nazwisko

Adres

select
Województwo *
select

Kontakt

planuję przyjazd z osobą towarzyszącą

Rodzaj działalności

rolnicza
inna

Dane logowania

* Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem Targów Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2022 (pobierz: Regulamin TSW 2022) oraz zobowiązuję się do jego przestrzegania.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Oficynę Wydawniczą Oikos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-316), ul. Kaliska 1 lok. 7, (Oikos) dla potrzeb niezbędnych do realizacji zamówienia. Klauzula informacyjna
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną) dla celów marketingu bezpośredniego (w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących Konferencji online, o których mowa powyżej.
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Oikos Sp. z o.o. w chwili obecnej i w przyszłości informacji handlowych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego), w szczególności w celach reklamowych i marketingowych dotyczących Konferencji online, o których mowa powyżej.
* Oświadczam, że zapoznałem/ -am się z Deklaracja epidemiologiczna 2022 i akceptuję jej treść.

FAQ

 Otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
Komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowaliście się już Państwo w systemie targowym i posiadacie w nim konto. Zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji [Zapomniałem hasła] na stronie logowania. Osoby posiadające już konto w systemie nie muszą rejestrować się ponownie.

 Czy nazwa użytkownika [Login] może być adresem e-mail?
Tak, to częsta praktyka.

 Co oznacza * przy opisie pola (np. E-mail *)?
Znak ten oznacza, że wypełnienie tego pola jest obowiązkowe.

   Inny problem z rejestracją

 Skontaktuj się proszę z nami na tsw@tsw.pl